Naše myšlenka

 

KONÁM

Celý život žiji na úpatí Beskyd a do přírody to mám vážně blízko. Při pohledu z okna mám výhled na Lysou horu. Při procházkách ale nalézám sáčky zamotané do větví vlající ve větru, odhozené tašky a prázdné PET láhve. Nemůžu se na to dívat a tento odpad sbírám a pak u kontejneru třídím.

Kvůli tomuto zjištění jsem začal dělat kroky, které omezí spotřebu plastových obalů, které se jen hromadí a pouze malá část se recykluje. Věřím, že více lidí začne podobně smýšlet a jednorázové obaly se přestanou používat.

 

INSPIRUJI

Snažím se šířit tuto myšlenku dále, vysvětluji kamarádům e-shopařům a stánkařům, že nemusí nabízet zákazníkům u pokladny igelitovou tašku. Můžou jim nabídnout tašku papírovou. Zelenina se také může dávat do papírového sáčku a pečivo rovněž. Krabice pro expedici zboží z e-shopu dobře zalepí i papírová lepící páska a jako výplň lze použít pokrčený recyklovaný papír namísto plastových polštářků.

Výhoda tohoto balení je jasná. Rozložitelnost! Když člověk odhodí papírový obal a nedopatřením zůstane v přírodě, tak se za působení živlů a mikroorganismů rozloží během jedné sezóny. Tomu plast nemůže konkurovat.

 

PLNÍM VAŠE SNY

Tato myšlenka se mi natolik zalíbila, že jsem se rozhodl papírové obaly nejen prodávat, ale také jsem na ně začal dělat potisk na zakázku od malého množství. Teď už můžou malé a středně velké podniky balit své výrobky do obalů s designem podle vlastních představ.

Pokud je vaším snem mít papírovou tašku, papírový sáček nebo kartonovou krabici s vlastním potiskem, inspirujte se u následujících fotografií již realizovaných zakázek a napište mi pro cenovou nabídku, rád Vám poradím.

 

 

Zpět do obchodu